Porady

Szukasz porad na temat pielęgnacji odzieży z nadrukiem? Chcesz dowiedzieć się, jak dobrać gadżet reklamowy do specyfiki biznesu? Zastanawiasz się, jaki prezent świąteczny wybrać dla kontrahentów i klientów? Skorzystaj z porad naszych fachowców!

Co wybrać - sitodruk czy druk cyfrowy?

Nadruk to jedna z popularniejszych metod personalizacji odzieży poprzez dodatkowe oznakowanie. Pozwala umieścić wybraną grafikę na przykład na koszulce, bluzie, materiałowej torbie czy ubraniu roboczym.

06/08/2021

Ile kosztuje nadruk na koszulce?

Planujesz zamówić odzież z nadrukiem? Zastanawiasz się, ile to kosztuje? Poniżej wyjaśniamy, od czego zależy finalna cena nadruku. Wskazujemy najbardziej opłacalne techniki znakowania odzieży i opisujemy, co może wpływać na koszt wykonania nadruku.

14/12/2020

Jak dbać o koszulki z nadrukiem? Praktyczne porady

Zamówiłeś koszulkę z nadrukiem i zastanawiasz się, jak o nią dbać, by nadruk przez długi prezentował się tak dobrze, jak wtedy, gdy ubrałeś ją po raz pierwszy? W naszym najnowszym artykule odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące pielęgnacji - prania, prasowania i suszenia koszulek z nadrukiem. Oto kilka praktycznych porad, które zagwarantują trwałość nadruku.

17/04/2020

Najlepsze pomysły na świąteczne prezenty dla klientów

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. A wraz z nimi coroczne poszukiwanie prezentów - dla bliskich, współpracowników, czy też kontrahentów. W świecie biznesu wybór świątecznych upominków może być nie lada wyzwaniem. Prowadzisz własną firmę i brak Ci pomysłu na to, co w tym roku podarować swoim klientom? Zainspiruj się naszym artykułem! Znajdziesz w nim najlepsze pomysły na świąteczne upominki dla klientów oraz wskazówki, na co zwracać uwagę przy wybieraniu idealnego prezentu.

20/11/2018

O nas

ul. Hutnicza 18a,
81-061 Gdynia

biuro

+48 888 533 811 +48 881 444 156

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl