Drukarnia online

Jak złożyć zamówienie?

 
 

1. Skontaktuj się z nami

mailowo lub telefonicznie, powiedz czego potrzebujesz

 

2. Wyślij projekt

poznaj cenę i ostatecznie dokonaj zamówienia

 

3. Poczekaj na realizację

daj nam parę dni, a my zadbamy o jak najlepszą jakość Twoich produktów

 

4. Odbierz swoje zamówienie

i ciesz się Twoim niepowtarzalnym zakupem :)

Usługi tradycyjnych, stacjonarnych drukarni wciąż przydają się w konkretnych sytuacjach. Jednak poszukującym indywidualnego podejścia oraz komfortu współpracy proponujemy drukarnie internetowe. To dzięki naszej firmie można zrealizować w profesjonalny sposób każdy projekt - i to bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą.

Drukarnia online czynna całą dobę

W przeciwieństwie do stacjonarnych punktów świadczących usługi drukarskie nie trzeba przychodzić do nas w godzinach otwarcia biura, ponieważ przyjmujemy zlecenia o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu klienci oszczędzają własny czas. Drukarnia internetowa Kadok możliwie szybko odpowiada na wszystkie przesłane wiadomości. To wszystko sprawia, że korzystanie z naszych usług okazuje się najlepszym sposobem na szybkie wykonanie projektów. Wystarczy wysłać zlecenie podczas weekendu lub późnym wieczorem, a już w następny dzień roboczy rozpoczniemy proces jego realizacji. Z pomocą drukarni online nie trzeba czekać na dogodny moment. Wyróżniamy się bardzo szybkim tempem pracy. Od kontaktu w sprawie druku do jego wykonania mija zazwyczaj kilka dni. Przywiązujemy również szczególną wagę do wywiązywania się z ustalonych terminów. Drukarnia cyfrowa online pozwala odebrać swój projekt w ekspresowym tempie. To z pewnością przydaje się w sytuacjach, gdy nadruk musi pojawić się w ciągu najbliższych dni pod adresem klienta. Szybkość naszej pracy zależy w dużej mierze od techniki wykonania, jak i rozmiarów zlecenia. Dlatego już na samym początku informujemy, kiedy można spodziewać się gotowego nadruku.

Najwyższa jakość z sitodrukiem

Specjalnością drukarni online Kadok jest technologia sitodrukowa. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, o czym świadczy ok. 800 tys. druków zrealizowanych za pomocą tej technologii. Jakich efektów można spodziewać się po wskazanej metodzie? Przede wszystkim wyrazistych barw, czytelnego liternictwa oraz wyjątkowej estetyki. To jedna z najlepszych dostępnych na rynku technologii, którą wdrożyliśmy dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu.

Czytaj więcej

W ramach oferty możemy zaproponować sitodruk rastowy (separacyjny) oraz sitodruk z płaskimi barwami. Obecnie są najpopularniejszymi metodami ze względu na ich uniwersalność. Przesłany druk on line sprawdzi się na niemal każdym elemencie ubioru. W przypadku, gdy materiał nie pozwala na zastosowanie standardowych metod, proponujemy transfer sitodrukowy. Wykorzystujemy do tego prasę termo transferową, która daje identyczne efekty przy niewielkim dodatkowym nakładzie pracy.

Nadruki online odzieży każdego rodzaju

Nie mamy prawie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o materiał, na którym ma powstać nadruk. Stosowane przez nas metody doskonale sprawdzają się na niemal każdym tworzywie wykorzystywanym do produkcji ubrań. Przyjmujemy zlecenia na koszulki, bluzy, a nawet kurtki. Kierujemy naszą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W związku z tym drukarnia online podejmie się realizacji nadruków na odzieży roboczej oraz reklamowej. Estetyczne logotypy firmowe na koszulkach czy kurtkach pracowników to znakomity sposób na rozreklamowanie własnej działalności. Przy okazji pozwalają zwiększyć świadomość marki u postronnych osób. Nie pozostają też bez wpływu na wizerunek całej firmy. Nadruki z logotypem mogą znaleźć się na zwykłej koszulce lub specjalistycznym ubiorze roboczym, takim jak wzmacniany polar poliestrowy czy kamizelki odblaskowe. Dzięki starannemu wykonaniu oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii, właściwości ochronne ubrań specjalistycznych nie ulegają żadnym zmianom. To właśnie wyróżnia profesjonalne nadruki online na tle innych metod przygotowywania napisów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość materiału. Właśnie dlatego nasza drukarnia cyfrowa online proponuje wybór odzieży spośród wyrobów uznanych i zaufanych marek: SOLS, TeeJays, JHK, Gildan, Fruit Of The Loom, Promostars i Stedman, a także producentów odzieży roboczej oraz sportowej. To najlepsza gwarancja otrzymania wysokiej jakości ubioru wraz z estetycznym i trwałym nadrukiem. Jeśli jednak wolą Państwo nanieść nadruk na własną odzież, wystarczy wysłać na nasz adres przygotowany zestaw.

Spersonalizowany kubek z nadrukiem online

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udekorować kubek własnoręcznie wykonanym zdjęciem, projektem graficznym czy markowym oznaczeniem. Taki przedmiot może stanowić ciekawy upominek dla najbliższych lub stać się elementem kampanii marketingowej. W drukarni internetowej stosujemy technikę sublimacji, która sprawia, że nadruk na kubku prezentuje się bardzo estetycznie. Dodatkowo jest on odporny na nagłe zmiany temperatury, co czyni go przedmiotem zarówno ładnym, jak i praktycznym. Przyjmujemy zlecenia na spersonalizowane kubki w ilościach hurtowych, a także na pojedyncze sztuki. Kubki to tylko jeden z elementów, na których może znaleźć się projekt klienta. Oprócz tego naniesiemy druk na inne artykuły biurowe: długopisy, notesy, podkładki pod mysz, smycze i wiele innych. Poza tym istnieje możliwość nadruku na papierowe torby, a nawet poduszki czy parasole.

Tradycyjny druk on line

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć standardowych usług drukarskich. Możemy zająć się stworzeniem ulotek, plakatów, wizytówek, dyplomów czy zaproszeń. Nowoczesne metody druku pozwalają osiągnąć odpowiednią dla tego typu produktów jakość. Technika ta wyróżnia się przede wszystkim wiernym odwzorowaniem kolorów oraz niespotykaną szczegółowością. W związku z tym wizytówki czy dyplomy mogą zawierać wiele detali, które staną się widoczne dopiero po bliższym przyjrzeniu się. Ma to ogromne znaczenie dla ogólnego wrażenia wynikającego z ich czytania. Do drukarni internetowej Kadok można więc wysłać nawet najbardziej skomplikowany projekt. Podczas tworzenia weźmiemy pod uwagę wszystkie istotne dla papieru parametry, takie jak grubość czy rodzaj (np. papier barwiony w masie lub ozdobny). Dzięki temu efekty są przyjemne dla oka, a ich trwałość nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Reklama zewnętrzna z drukarnią online

Wydruk banerów wiąże się z wieloma problemami ze względu na ich wielkość. Dlatego warto powierzyć realizację profesjonalistom. Park maszynowy naszej drukarni online jest świetnie przygotowany do takich zadań. Przygotowane w nim banery cechują się doskonałym wyglądem, a także dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki środowiskowe. Mogą więc być wystawione na trudne warunki pogodowe. To jednak nie wszystko, co możemy zaproponować w zakresie reklamy zewnętrznej. Z przyjemnością zajmiemy się oklejaniem witryn sklepowych oraz samochodów firmowych, a nawet stworzeniem tablic informacyjnych, liter przestrzennych i kasetonów. Świadczymy kompleksowe usługi reklamowe, co wyróżnia nas na tle innych drukarni internetowych.

Drukarnia internetowa z własnym działem graficznym do pomocy

Nie wymagamy od naszych klientów podesłania gotowego projektu graficznego. Zatrudniamy wykwalifikowanych grafików, którzy przygotują wzór lub napis na specjalne zamówienie. Wystarczy podzielić się z nami pomysłem. Ogólną ideę przekujemy na propozycje, spośród których można wybrać odpowiadający projekt. Drukarnia online z własnymi grafikami to doskonała okazja dla klientów z ciekawymi koncepcjami, ale bez możliwości wdrożenia ich w życie. Współpraca na polu graficznym zaczyna się od poznania potrzeb klienta. Kolejne etapy realizacji na bieżąco konsultujemy z pomysłodawcą. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko powstania błędnego lub niezgodnego z wizją klienta projektu. Opracowany logotyp czy napis natychmiast trafia do drukarni internetowej, co skraca czas oczekiwania na gotowy produkt. Podsumowując - wszystkie potrzebne usługi znajdują się w jednym miejscu.

Tanie zamówienia w drukarni cyfrowej online

Ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie, nie mamy sztywnie określonego cennika. Tylko w ten sposób możemy zapewnić dobre ceny, dostosowane do możliwości klienta. Ostateczny koszt realizacji projektu zależy m.in. od wielkości zamówienia, użytej technologii nadruku online, pracy grafików czy rodzaju materiału, na który ma być naniesiony wzór. Zachęcamy do zadawania nam pytań na temat świadczonej usługi druku on line. Czekamy na kontakt telefoniczny bądź mailowy, podczas którego ustalimy szczegóły współpracy i przygotujemy korzystną dla Państwa cenę.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 881 660 555 +48 533 296 734 lub napisz do nas!

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl