Drukarnia w Gdyni

Od 2008 roku dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci bez względu na wielkość i trudność zamówienia mogli spać spokojnie oddając swoje sprawy w nasze ręce.

 

Kadok - tanie i szybkie nadruki z gwarancją.

 

 • Jesteśmy firmą rodzinną
  Mamy głowy pełne pomysłów, wysokie kwalifikacje i zawsze miły uśmiech dla każdego klienta. Naszą dewizą jest rzetelność i dokładność wykonywanej pracy.
 • Dbamy o stały rozwój firmy
  Jesteśmy agencją reklamową z siedzibą w Gdyni na ul. Hutniczej 18a. Firma posiada doświadczonych pracowników, którzy z pasją realizują projekty.
 • Najważniejszy jest klient
  Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z naszymi klientami.

 

 

Profesjonalna drukarnia w Gdyni - park maszynowy

Stale udoskonalamy nasz park maszynowy aby zapewnić Państwu usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nasze główne maszyny to:

 

Plotery tnące:

Summa DI 20R — o możliwości cięcia materiałów do szerokości 120 cm. -Summa S 75 T- ploter z aktywną głowicą dający niezrównaną jakość cięcia materiałów do 74 cm szerokości. Łączne możliwości cięcia to kilkaset metrów dziennie.

 

Sitodruk

Sześcio-kolorowa Karuzela ręczna amerykańskiej firmy M&R. Jeden z najnowszych modeli tej słynącej z niezrównanej jakości firmy. Nasz model jest osiemdziesiątym drugim wyprodukowanym na świecie. Pozwala nam zarówno na druki standardowe jak i Triadowe.

 

Półautomat sitodrukowy HAT 3550/4/1 renomowanego rodzimego producenta doskonałych maszyn- firmy Romanik. Doskonała powtarzalność nadruków, wysoka jakość wykonania i niezawodność stanowią doskonałe uzupełnienie dla naszych pozostałych maszyn.

 

Drukarka do klisz firmy Epson wraz z oprogramowaniem RIP 'Filmmaker' firmy cadlink daje doskonałe zaczernienie i pozwala nam przygotować klisze najwyższej jakości co znacząco wpływa na jakość matryc sitodrukowych, a co za tym idzie i samego druku. Nasza samowystarczalność w tej kwestii pomaga nam skrócić czas realizacji do minimum.

 

Prasy termo transferowe:

W naszym parku maszynowym nie mogło zabraknąć pras termo transferowych. Wszystkie najwyższej jakości, dające pewność, że nadruk wykonany nimi będzie trwały. Posiadane przez nas prasy to:

 • 2 sztuki dużych pras półautomatycznych firmy Romanik o polu wygrzewania 35×45 oraz 40x50cm.
 • 1 ręczna prasa firmy romanik jako uzupełnienie do pras półautomatycznych dodatkowo prasy do kubków i do czapek.

Zestaw taki daje możliwość wykonania kilkuset nadruków dziennie, oraz pewność terminu wykonania dzięki niezawodności i ilości maszyn.

 

Oprogramowanie Corel

W codziennej pracy pracujemy wyłącznie na oryginalnym legalnym oprogramowaniu. Dokładamy wszelkich starań aby zagwarantować Państwu uczciwość prowadzonego przez nas biznesu będąc trwałym partnerem dla Państwa firmy, na którym zawsze można polegać.

Graficznie pracujemy głownie na oprogramowaniu firmy COREL.

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 881 660 555 +48 533 296 734 lub napisz do nas!

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl