Dlaczego torba z nadrukiem to idealny prezent i gadżet reklamowy?

Torby z nadrukiem to niezwykle uniwersalny, a zarazem modny gadżet. Z powodzeniem sprawdzają się jako prezent, a obecnie są także jednym z popularniejszych nośników reklamowych dla firm z różnych branż. Dowiedz się, jakie torby najlepiej nadają się do zadruku i przekonaj się, dlaczego warto w nie zainwestować.

 

Na jakich torbach można wykonywać nadruk?

Nadruki efektownie prezentują się zarówno na torbach materiałowych - bawełnianych oraz ekologicznych, jak i torbach papierowych. Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim torebki wielokrotnego użytku, wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska. Są niezwykle praktyczne i bez wahania można podarować je zarówno klientowi, kontrahentowi, jak i komuś nam bliskiemu. Torebki papierowe z nadrukiem są rozwiązaniem tańszym, jednak w dalszym ciągu doskonale prezentują się np. jako opakowanie na firmowy upominek.

 

Na torbie w zależności od jej przeznaczenia można umieścić napis, logo firmy bądź oryginalną grafikę. Nadruki na torbach materiałowych i papierowych można wykonywać m.in. metodą sitodrukową - w przypadku dużego nakładu. Wykorzystanie tej techniki daje gwarancję trwałości zadruku oraz wysokiej estetyki. Przy mniejszych nakładach do wykonania nadruku na torbach stosuje się takie metody jak tradycyjny flex i flex solwentowy.

 

Torby z nadrukiem - stylowy i praktyczny prezent

Torba z nadrukiem to idealny upominek. Możesz umieścić na niej, co tylko chcesz - spersonalizowaną grafikę, zdjęcie, czy też motywujący lub zabawny napis. Dzięki temu prezent nabierze osobistego charakteru i będzie miłą niespodzianką dla obdarowywanej osoby. Ogromną zaletą toreb materiałowych jest to, że tego typu prezent możesz podarować każdemu niezależnie od okazji - to świetny podarunek np. dla przyjaciółki, mamy, czy też koleżanki z pracy. Takie gadżety są teraz bardzo modne, a do tego niezwykle użyteczne. Możesz być pewien, że nie zostaną zapomniane i odrzucone w kąt. Torby bawełniane z nadrukiem ze względu na wysoką wytrzymałość doskonale sprawdzą się podczas zakupów, a także będą modnym dodatkiem do codziennej stylizacji.

 

torba materiałowa do zadruku
Podaruj torbę ze spersonalizowanym nadrukiem bliskiej Ci osobie - taki prezent to strzał w dziesiątkę!

 

Torby z logo jako gadżet reklamowy

Wybór upominku biznesowego to tylko z pozoru prosta kwestia - należy pamiętać, że nie każdy gadżet zyska uznanie potencjalnego klienta i zachęci go do dalszego kontaktu z naszą firmą. Jak wynika z dotyczącego prezentów biznesowych raportu PPAI z 2018 roku, otrzymane gadżety promocyjne najczęściej zatrzymujemy z 3 powodów. Jednym z nich jest humorystyczny wydźwięk prezentu. Kolejnym jest to, że dany przedmiot jest obecnie modny. A jeszcze innym powodem, który przekonuje nas najczęściej do zatrzymania prezentu, jest jego użyteczność.

 

Zastanawiasz się, jak w atrakcyjny sposób wypromować firmę, nie generując przy tym zbyt wysokich kosztów? Wykorzystaj torby reklamowe z nadrukiem! Oto ich największe zalety:

  • za pomocą nadruku logo na torbach papierowych lub materiałowych możesz zwiększyć rozpoznawalność marki,
  • wykorzystując ekologiczne torby z nadrukiem do promocji biznesu, zbudujesz pozytywny wizerunek firmy, zgodny z najnowszymi prośrodowiskowymi trendami,
  • nadruki na torbach to bardzo korzystna pod względem finansowym forma reklamy. Jeśli nie masz zbyt dużego budżetu na promocję, możesz zainwestować w eleganckie torebki papierowe. Ich koszt przy dużych nakładach jest niski, a nadruk na tego typu materiale jest wyjątkowo trwały,
  • torba materiałowa z logo idealnie sprawdzi się jako świąteczny prezent dla partnera biznesowego lub gadżet rozdawany na wydarzeniach branżowych. Możesz go podarować zarówno potencjalnemu klientowi, współpracownikowi, jak i kontrahentowi. Pamiętaj, że w przypadku gadżetów biznesowych ich użyteczność jest szczególnie istotną kwestią. Nieprzydatny prezent szybko odejdzie w niepamięć. Jednak, jeśli wybierzesz torby z nadrukiem, to na pewno Ci nie grozi!

Chcesz zamówić torbę z nadrukiem na prezent lub jako gadżet reklamowy dla swojej firmy? Skorzystaj z naszej oferty. Skontaktuj się z naszą drukarnią i podaj najważniejsze szczegóły zamówienia:

  • preferowany nadruk,
  • wybrany materiał do zadruku (torba papierowa lub materiałowa),
  • kolor torby,
  • ilość sztuk.

Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie nadruk na torbie z najwyższej jakości materiału. Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję trwałości nadruku - nawet przy wielokrotnym użytkowaniu i praniu bawełnianej torby, wykonany na niej nadruk będzie prezentował się doskonale. Zapraszamy do współpracy.

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 881 660 555 +48 533 296 734 lub napisz do nas!

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl