Dlaczego warto inwestować w odzież z firmowym nadrukiem?

Zastanawiasz się, w jaki sposób zakomunikować potencjalnym klientom istnienie Twojej firmy? Szukasz sposobu na nienachalną reklamę własnej marki, która zbytnio nie nadwyręży Twojego budżetu? Zainwestuj w odzież z firmowym nadrukiem! Przekonaj się, co możesz dzięki niej zyskać.

 

5 powodów, dlaczego odzież z logo firmy to dobry pomysł

Inwestycja w odzież z firmowym nadrukiem może napędzić Twój biznes. Jest to niezwykle uniwersalna forma reklamy. Dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz małą kawiarenkę, elegancką restaurację, sklep, czy też klub fitness ten sposób promocji firmy z pewnością sprawdzi się także w Twoim przypadku.

 

Odzież z firmowym nadrukiem może znaleźć w Twojej firmie następujące zastosowanie:

  • odzież robocza - ubrania z logo Twojej firmy mogą pełnić funkcję odzieży roboczej. Ujednolicenie strojów pracowniczych będzie świadczyło o profesjonalnym podejściu do prowadzenia biznesu, a pracownicy będą wzbudzali zaufanie. Co więcej, częsty kontakt klienta z logo firmy, które będzie pojawiało się na ubraniach roboczych, może utrwalić jej wizerunek w jego świadomości.
  • upominek dla klientów - darmowy prezent dodawany, przykładowo, do zakupów, to bardzo miły gest, który z pewnością zachęci obdarowanego klienta do ponownego skorzystania z Twoich usług. Jest to szansa na wywołanie pozytywnych skojarzeń z Twoją marką i nawiązanie z nim długotrwałej relacji. Warto także dodać, że według badań przeprowadzonych przez Advertising Specialty Institue upominek w postaci reklamowej koszulki zazwyczaj jest trzymany przez ok. 6 miesięcy. Natomiast reklamowa odzież wierzchnia w wielu przypadkach użytkowana jest dłużej - ok. 14 miesięcy. Oznacza to, że kontakt z taką formą promocji firmy jest stosunkowo długi, co zdecydowanie działa na Twoją korzyść. 
profesjonalna odzież reklamowa
Koszula z logo firmy może być idealnym upominkiem dla klienta

 

Inwestując w odzież w firmowym nadrukiem, możesz tylko zyskać. Oto najważniejsze zalety takiego rozwiązania.

 

Skuteczne budowanie świadomości marki

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na utrwalenie wizerunku Twojej firmy w świadomości klienta, odzież z logo sprawdzi się doskonale. Symbolika marki może z łatwością zostać przez niego zapamiętana, jeśli podczas wizyty w Twoim sklepie, lokalu, a także poza nim będzie miał z nią kontakt wielokrotnie - może pojawiać się np. na odzieży roboczej Twoich pracowników.   

 

Pozytywne skojarzenia z Twoją firmą

Lubimy dostawać prezenty - temu trudno zaprzeczyć. Upominki kojarzą nam się niezwykle pozytywnie, a osoba, od której je dostajemy, zazwyczaj sporo zyskuje w naszych oczach. W podobny sposób można wytworzyć pozytywne skojarzenia z własną firmą. Za sprawą gadżetu reklamowego w postaci koszulki z nadrukiem możemy zyskać sympatię danej osoby i wzbudzić w niej zainteresowanie prowadzoną przez nas działalnością. 

 
Szansa na dotarcie do potencjalnych klientów

W dobie internetu właściciele firm często zaniedbują inne kanały promocji biznesu. To błąd, który może utrudnić Ci pozyskanie większej liczby klientów. Inwestycja w odzież z nadrukiem firmowym sprawi, że więcej osób dowie się o Twojej firmie. Jeśli Twoi pracownicy będą nosić reklamowe ubrania także poza miejscem pracy, nadrukowane na nich logo firmy może zaciekawić potencjalnego klienta. Osoba zainteresowana z pewnością będzie chciała pozyskać bardziej szczegółowe informacje o prowadzonym przez Ciebie biznesie - trafi wtedy na jej ofertę i istnieje możliwość, że z niej skorzysta. Według badań przeprowadzonych przez PPAI szansa na to, że dana osoba skorzysta z konkretnych usług, wzrasta aż o 83%, jeśli wcześniej otrzymała gadżet reklamowy tej firmy.

 

Niskie nakłady finansowe na reklamę

Koszulki z firmowym nadrukiem to forma promocji, która z pewnością mocno nie nadwyręży Twojego budżetu. Co więcej, jeśli zdecydujesz się podarować klientowi taki gadżet reklamowy, możesz zyskać w pełni darmową reklamę! Koszulki reklamowe cieszą się ogromnym powodzeniem i wiele osób chętnie nosi je na co dzień. Tym samym, masz szansę pozyskać nowych klientów, nie ponosząc dodatkowych kosztów.  

 

Budowanie relacji z klientem

Budowanie długotrwałych relacji z klientami jest niezwykle istotne. Jeśli prowadzisz swój biznes, powinieneś znaleźć sposób na to, by komunikować wartości, z którymi ma być utożsamiana Twoja marka. Zaprezentuj swoją firmę z jak najlepszej strony - pokaż zarówno obecnym, jak i potencjalnym klientom, że budowanie relacji jest dla Ciebie priorytetem. Doskonałym sposobem może być wręczanie im upominków w postaci koszulek z oryginalnym nadrukiem. Takie indywidualne podejście do klienta jest zazwyczaj bardzo doceniane - to troska o relacje, a nie pogoń za zyskiem za wszelką cenę, znacząco przybliży Cię do osiągnięcia sukcesu.

 

Chcesz zainwestować w odzież firmową? Sprawdź naszą ofertę profesjonalnych nadruków reklamowych. Nadruki wykonujemy na materiałach najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby nadruk był atrakcyjny pod względem estetycznym oraz trwały. Wykonujemy koszulki reklamowe w różnych rozmiarach - odpowiednich dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. 
 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 881 660 555 +48 533 296 734 lub napisz do nas!

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl