Pomysł na prezent świąteczny - personalizowana koszulka

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i chciałbyś, aby Twoi bliscy zapamiętali je na długo dzięki prezentom, które im wręczysz? Nic prostszego - musisz tylko włożyć w to odrobinę swojej kreatywności, a wykonanie pozostawić specjalistom. Dzięki fajnemu pomysłowi z pewnością wywołasz uśmiech na twarzach obdarowanych. Postaraj się unikać sztampowych, przewidywalnych podarunków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przemycić do klasycznych świątecznych podarunków odrobinę nieprzewidywalności. A zatem, jeśli ubranie - to koszulka, a jeśli ona - to wyłącznie z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem!

Dlaczego właśnie personalizowana koszulka?

Świąteczne koszulki z własnym nadrukiem cieszą się coraz większą (zasłużoną!) popularnością. Powodów ku temu jest co najmniej kilka. Pierwszy, to oczywiście kolejny T-shirt do kolekcji, a ich nigdy za wiele. Jeśli podarujesz swoim bliskim koszulki wysokiej jakości z nadrukiem, który jest odporny na wielokrotne pranie, będą oni nosili je zapewne jeszcze przez wiele lat, ku Twojej uciesze, i ich własnemu zadowoleniu. Drugi powód, to obdarowanie za jednym zamachem ciekawym prezentem wszystkich bliskich bez konieczności jeżdżenia od sklepu do sklepu, co z pewnością docenią osoby, dla których 'czas to pieniądz'. Trzeci, to możliwość spędzenia świąt w rodzinnej atmosferze w jednakowych koszulkach, co będzie świetnym pretekstem do zrobienia wspólnych zdjęć przy choince!

 

Warto też pamiętać o tym, że prezenty świąteczne dla rodziny powinny być w dobrym tonie. Zamówienie wesołej, podkreślającej atuty każdego z obdarowanych koszulki, to sposób na to, aby nikogo nie urazić, nie wprawić w zakłopotanie wysoką ceną prezentu, i żeby nie trafił on na półkę z napisem 'nietrafiony'.

Komu zlecić stworzenie świątecznych koszulek?

Jasne, że rodzinne koszulki z nadrukiem to fantastyczny pomysł, aby każdemu z bliskich wręczyć coś indywidualnego, niepowtarzalnego, a jednocześnie odpowiedniego na tę specjalną okazję oraz do noszenia na co dzień. Koszulki świąteczne dla rodziny nie muszą mieć typowego bożonarodzeniowego designu, ale warto przemycić tego rodzaju akcent do swoich projektów.

 

Zleć druk na koszulkach specjalistycznej agencji reklamowej, która zajmuje się tego typu usługami. Możesz wysłać jej działowi graficznemu projekt, który sam stworzyłeś w dowolnym programie graficznym, również w formacie .jpg. Jeśli takie jest Twoje życzenie, możesz zrealizować również nadruk prawdziwego zdjęcia na koszulce. Pamiętaj jedynie, aby był on jak najwyższej jakości - dzięki temu print będzie prezentował się najlepiej. Nie umiesz obsługiwać programów graficznych? Nic nie szkodzi - jeśli określisz, co miałoby się znaleźć na zamawianej przez Ciebie koszulce, firmowy grafik dołoży wszelkich starań, abyś otrzymał dokładnie taki wzór, o jakim marzysz!

 

Pomysł na prezent świąteczny

Jaki nadruk zlecić?

Tu cała inwencja twórcza należy do Ciebie. Niektórzy decydują się na wręczenie członkom rodziny jednakowych koszulek w różnych rozmiarach, aby podkreślić ich przynależność do jednej familii. Inni drukują na koszulkach zdjęcia ich właścicieli w różnych ciekawych pozach lub ze śmiesznymi minami. Jeszcze inni przerabiają prawdziwe portrety na bardziej świąteczne. Można również pokusić się o zamówienie ciekawych nadruków przypominających obraz, komiks czy kreskówkę i przedstawiających to, co dla każdej obdarowanej osoby jest najważniejsze. Świąteczne koszulki niejedno mają imię! Dzięki profesjonalnym usługom druku na tkaninach można zrealizować każdy, nawet najbardziej zwariowany pomysł i zdecydowanie warto to zrobić, aby zobaczyć uśmiech na twarzach swoich najbliższych!

 

A jeśli Twoja wyobraźnia nie podpowiada Ci niczego wyrazistego, możesz się zainspirować - oto 5 pomysłów na koszulkę świąteczną, która na pewno będzie strzałem w dziesiątkę:

 

  1. Aby było wiadomo, kto jest kim. Koszulka z nadrukiem wesołego renifera, Mikołaja lub z innym świątecznym motywem, na której nadrukowano imię członka rodziny, dla którego ma ona być prezentem, lub jego funkcji Może być zabawnie, gdy więcej niż jedna osoba będzie chodziła w koszulce z napisem 'Ciocia'. Albo, gdy na koszulkach znajdą się podpisy takie jak: 'Mateusz, tata Zosi, mąż Joasi, syn Tadeusza i Marii'. To koszulka idealna, jeśli Wasza rodzina jest tak wielka, że można stracić rachubę kto jest kim!
  2. Portret w czapce. Nadruk z portretem każdego członka rodziny odzianego w czapkę Mikołaja brzmi jak super przepis na T-shirt, w którym każdy chętnie pójdzie do pracy po świętach!
  3. Wasze największe...wady Tak, tak, to kolejny zwariowany pomysł na koszulkę, którą założą tylko najodważniejsi członkowie Twojej rodziny. 'Mama - mistrzyni spalonej patelni', albo 'Mariusz - największy śpioch w mieście' - przekuj największe przywary swoich bliskich w śmieszne cechy, którymi można ich opisać i koniecznie nagraj ich reakcję, gdy już rozpakują prezent ze swoją koszulką!
  4. Poznaj moją pasję. Wujek, który pasjonuje się filatelistyką, z pewnością ucieszy się z koszulki z własnym portretem wpisanym w kształt przypominający znaczek pocztowy. Siostra, która wpadła w sidła uzależnienia od siłowni, może ucieszyć się z T-shirtu przedstawiającego ją dźwigającą ciężary, a siostrzeńca kochającego szybkie sportowe wozy warto w grafice na koszulce posadzić za kierownicą jednego z nich. Szczegółami, czyli wkomponowaniem twarzy ze zdjęcia w odpowiednią scenerię może się przecież zająć doświadczony grafik!
  5. Wasz ulubiony zespół. Jeśli dobrze znasz ulubione kapele swoich bliskich, możesz zlecić przygotowanie dla nich koszulek łączących nazwę ulubionego zespołu pisaną charakterystyczną dla niego czcionką, ze świątecznym motywem - na przykład czapki Mikołaja lub nosa renifera. W ten sposób pokażesz bliskim, że znasz i szanujesz ich zainteresowania!

Ciekawy i śmieszny, ale przy tym pasujący do osobowości danej osoby T-shirt, to świetny patent na przetestowanie poczucia humoru Twojej rodziny. A wiesz, co jest w tym najlepsze? Że możesz dawać swoim bliskim każdego roku inne koszulki i w ten sposób zapoczątkować nową tradycję w swoim domu!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 881 660 555 +48 533 296 734 lub napisz do nas!

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl