Bluzy z logo firmy dla pracowników - jakie wybrać?

Zaopatrzenie pracowników firmy w odzież roboczą należy do zadań ciążących na pracodawcy. Odzież z logo firmy to nie tylko T-shirty, ale również ciepłe bluzy. Pomogą one zapewnić pracownikom ciepło nawet w chłodniejsze dni i sprawią, że logo na firmowym T-shircie nie będzie podczas pracy zakrywane prywatną bluzą. Spójność w identyfikacji odzieży roboczej ma bardzo wiele zalet, o których pokrótce powiemy. Zwrócimy też uwagę na to, jak wybrać bluzy dla pracowników, aby spełniały swoją rolę.

Dlaczego odzież firmowa ma znaczenie?

Promocja firmy ma olbrzymie znaczenie dla zwiększenia jej zasięgów i poszerzenia siatki klientów. Dlatego warto dbać o nią na każdym kroku, tworząc wokół swojej firmy otoczkę prestiżu, profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. W przypadku pracowników, którzy na co dzień mają choćby pobieżny kontakt z klientami twarzą w twarz, bardzo ważne jest to, aby na pierwszy rzut oka było wiadomo, że są oni zatrudnieni w tej firmie. W niektórych firmach obowiązuje specjalny dress code, a w innych - noszenie specjalnie przygotowanej odzieży, sygnowanej logo firmy. Klient, który widzi je na piersi pracownika, nie tylko wie, z kim ma do czynienia, ale również wyrabia sobie pewną opinię o firmie i zapamiętuje ją w nieświadomy sposób.

 

Bluza firmowa to odzież, która dobrze sprawdzi się u pracowników magazynów, osób pracujących w terenie, trenerów w klubach, sprzedawców w marketach. W tych miejscach pracy istotne jest ubranie wygodne, ale niekoniecznie bardzo eleganckie. Gdy postawisz na bluzy firmowe, masz do wyboru pomiędzy tymi z miękkiego materiału bez kaptura, z kapturem, ale również polary zapinane na suwak. Logo firmy na takiej bluzie nie powinno być zbyt agresywnie wyeksponowane. Nieco bardziej istotna jest spójność kolorystyczna z elementami identyfikacji wizualnej opracowanymi dla danej marki. Przykładowo, jeśli w Twoim logo jest czerń z lekkim czerwonym akcentem, to podobne proporcje powinieneś zachować zlecając nadruki na swoich bluzach pracowniczych.

Jaki materiał bluzy wybrać?

Przede wszystkim zadbaj o to, aby Twoje bluzy dla pracowników były wykonywane przez doświadczoną firmę zajmującą się nadrukami w różnych technikach. Dzięki temu masz pewność, że bluzy dostarczane są od najlepszych producentów odzieży i będą cechować się wyjątkową trwałością. Jeśli odzież z logo firmy ma być wykorzystywana głównie w biurze czy w innych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, wówczas można skusić się na bardziej przewiewną, naturalną bluzę z przewagą bawełny lub nawet w całości wykonaną z tego materiału. On zapewni nie tylko wysoką jakość nadruku, ale również odpowiednią przewiewność i komfort pracownikowi.

 

Większa zawartość włókien poliestrowych w tkaninie, z której wykonana jest bluza lub polar, to idealne rozwiązanie, gdy Twoi pracownicy często pracują w terenie i potrzebują odzieży roboczej, która nie tylko odpowiednio się prezentuje, ale również jest ciepła. Zanim zlecisz wykonanie nadruków na partii odzieży roboczej dla swoich pracowników, upewnij się co do składu bluz, na których chcesz je wykonać, aby wiedzieć, czy będą one odpowiednie dla celów, dla których chcesz je zamówić.

 

Bluzy z logo firmy

Dlaczego jakość bluzy ma tak duże znaczenie?

W najlepszych drukarniach oferowane są bluzy z logo firmy, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. To bardzo istotny parametr, dzięki któremu Twoi pracownicy zawsze będą wyglądali nienagannie podczas wykonywania swoich obowiązków. Warto, aby każdy z nich otrzymywał własny komplet bluz roboczych na zmianę, i aby co jakiś czas dawać pracownikom nowe bluzy, o dużo świeższym wyglądzie.

 

Bluzy wysokiej jakości nie tracą koloru, dzięki czemu zawsze wyglądają jak nowe. Nie będą też rozciągać się nadmiernie, choć oczywiście warto przestrzegać zaleceń producenta odnośnie prania umieszczonych na metce, aby jak najdłużej utrzymać ich korzystny wygląd. Bardzo istotny jest również sposób wykonania nadruku. Haft komputerowy to najbardziej zaawansowana technika, która pozwala osiągnąć wysokiej jakości nadruk, który nie niszczy się w praniu. Jednak dostępne nowoczesne sposobu druku na tkaninach dają również możliwość zrobienia trwałego, idealnie odwzorowanego logo firmy bez efektu jego wykruszania się czy blaknięcia po kilku praniach. To istotne, aby dopasować odpowiedni sposób nadruku do rodzaju materiału - w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało poproś przedstawiciela firmy o radę. Pamiętaj, Twoi pracownicy spędzają wiele godzin dziennie w swoich bluzach, często muszą je więc prać, a to oznacza, że musisz postawić na wysoką jakość materiału oraz nadruku.

Jak dopasować bluzy do potrzeb?

Zanim złożysz odpowiednie zamówienie w drukarni internetowej oferującej nadruki na odzieży roboczej, zastanów się, czego dokładnie potrzebujesz. Bluza musi być ciepła, wytrzymała mechanicznie, odporna na ścieranie się nadruku - to dotyczyć będzie ubrań bez względu na to, kto i gdzie będzie je nosił. Co jeszcze? Dla pracowników chłodni lub magazynu, narażonych na przebywanie w pracy w niskich temperaturach, dobrze jest wybrać model bluzy z kapturem. Można też postawić na sprawdzone polary, które doskonale zatrzymują ciepło. Takie ubrania sprawdzają się również w firmach takich jak klub fitness, siłownia, sklep ze sportową odzieżą. Pozwalają one zidentyfikować się z klientem i tym samym wzbudzić jego zaufanie.

 

Jeśli identyfikacja Twojej firmy jest raczej krzykliwa, postaw na wyrazisty, spójny z nią kolor. W przypadku odzieży firmowej tylko w niektórych przypadkach stawia się na bardzo duże logotypy rozpostarte na całej klatce piersiowej, czy różne zabawne napisy. Zwykle ma to miejsce w firmach, w których liczy się kreatywność pracownika, jego dynamiczny charakter, poczucie humoru. W pozostałych przypadkach pracodawcy wybierają raczej bluzy o wygodnym kroju z bardzo subtelnym logo, na przykład na lewej piersi. W przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniej bluzy najlepiej skontaktować się z przedstawicielem drukarni, w której planuje się je zamówić. On z pewnością doradzi, jaki materiał, fason, kolor czy rodzaj nadruku będzie najlepszy.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 881 660 555 +48 533 296 734 lub napisz do nas!

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl