Blog

Najlepszy prezent na Dzień Chłopaka - koszulka z nadrukiem

Znasz ten dylemat? 30 września zbliża się wielkimi krokami, nie chcesz być nieuprzejma wobec swojego chłopaka, który zawsze pamięta o Dniu Kobiet, a jednocześnie totalnie nie masz pomysłu na prezent! Spokojnie - zostało jeszcze trochę czasu, więc na pewno uda Ci się wyczarować dla niego coś ekstra!

21/09/2022

Bluzy z logo firmy dla pracowników - jakie wybrać?

Zaopatrzenie pracowników firmy w odzież roboczą należy do zadań ciążących na pracodawcy. Odzież z logo firmy to nie tylko T-shirty, ale również ciepłe bluzy. Pomogą one zapewnić pracownikom ciepło nawet w chłodniejsze dni i sprawią, że logo na firmowym T-shircie nie będzie podczas pracy zakrywane prywatną bluzą. Spójność w identyfikacji odzieży roboczej ma bardzo wiele zalet, o których pokrótce powiemy. Zwrócimy też uwagę na to, jak wybrać bluzy dla pracowników, aby spełniały swoją rolę.

12/09/2022

Jak wygląda proces sublimacji w druku na odzieży?

Koszulki z unikatowymi nadrukami cieszą się coraz większym powodzeniem. Współcześnie można je nie tylko kupić, lecz również samodzielnie zaprojektować. Osoby chcące to zrobić poszukują odpowiedniej metody. Oryginalny wzór może trafić na koszulkę przeznaczoną na prezent, strój pamiątkowy dla zespołu pracowników czy uczestników jakiegoś projektu (np. konkursu, turnieju etc.). Przy czym należy wiedzieć, że nie każdy rodzaj nadruku będzie nadawał się do niewielkiego nakładu. Jeśli myślimy o jednej czy maksymalnie kilku sztukach, warto wziąć pod uwagę sublimację. To jedna z najbardziej innowacyjnych technik nadruku, zapewniająca wiele możliwości.

02/09/2022

5 cennych porad jak przygotować projekt do druku na ubraniach

Śmieszny obrazek, sentencja czy zdjęcie na koszulce przykuwa wzrok każdej osoby, która nas mija. Nic dziwnego, że tworzenie oryginalnych nadruków na ubraniach cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Unikatowy t-shirt czy bluza znakomicie nadaje się na prezent dla wszystkich, bez względu na wiek czy płeć. Jak można samodzielnie zaprojektować wydruk? Co trzeba zrobić, aby trafił na odzież i zachwycał otoczenie? Czy taki motyw może być trwały?

25/08/2022

Jak zrobić sitodruk?

Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z pojęciem sitodruku, to warto nadrobić tę stratę, bo może to być całkiem przydatna technika, jeśli będziecie kiedyś chcieli stworzyć koszulki z własnym nadrukiem, czy to dla siebie, czy w celach promocyjnych lub biznesowych.

09/08/2022

Jak zrobić personalizowaną koszulkę dla bliskich?

Masz rocznicę ze swoją drugą połówką albo Twój tata obchodzi okrągłe urodziny? A może zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a Ty dalej nie wiesz co kupić rodzinie pod choinkę? W takich i wielu innych okolicznościach świetnym prezentem dla bliskiej osoby będzie personalizowana koszulka.

27/07/2022

Grafika rastrowa i wektorowa — wyjaśniamy, czym się różnią

W dobie dynamicznie rozwijających się technologii komputerowych i nieustannie pojawiających się innowacji większość osób nie zastanawia się już zbyt długo nad tym jak powstaje obraz, który widzimy na monitorach laptopów, smartfonów czy telewizorów. We wszystkich tych urządzeniach dane wizualizowane są dzięki grafice komputerowej, którą ze względu na sposób reprezentowania danych podzielić możemy na grafikę rastrową i wektorową.

15/07/2022

Proces druku DTF krok po kroku

Druk DTF (ang. Direct to Film) to jedna z najpopularniejszych i zarazem najnowocześniejszych metod termonadruku powierzchniowego. Wydruki DTF na tle alternatywnych rozwiązań takich jak solwent, flex czy toner wyróżniają się przede wszystkim pod kątem wysokiej trwałości oraz jakości.

28/06/2022

Jak przebiega proces sitodruku?

Druk posiada wiele odmian, można wyróżnić różne techniki drukarskie i ich warianty. Wynalezienie druku przez Gutenberga pozwoliło spopularyzować produkt, jakim były książki, wśród szerokiej grupy odbiorców. Jednak pierwsi druk wynaleźli Chińczycy w siódmym wieku. Była to technika drzeworytnicza. Z biegiem wieków udoskonalano ten wynalazek i tworzono jego alternatywne wersje, wykorzystywane przez artystów-grafików.

09/06/2022

O nas

ul. Hutnicza 18a,
81-061 Gdynia

biuro

+48 888 533 811 +48 881 444 156

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

+48 881 660 555 +48 533 296 734 lub napisz do nas!

Kadok.pl © Copyright 2021. All Righs Reserved.
realizacja: SEM7.pl